26
05.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja chcę auchana i leroya oraz zagranicznych inwestorów typu magazyny zakłady produkcyjne żeby ludzie mogli poodchodzić od lokalnych złodziei pseudobiznenów.
Janusz Nosacz (2022.01.05)
No to teraz prawdziwa weryfikacja: rynkowa czy to "grunt na medal"i ile są warte tego typu ordery.
laskipaa (2022.01.05)

info

11  
  0
Przecież sami wybraliście takich radnych i prezydenta wiec morda i siedzieć cicho teraz
(2022.01.05)
Daję złotówkę + vat
Mateuszek kłamczuszek (2022.01.05)

info

2  
  1
A nie ma chetnego zeby cale miasto kupil i uwolnil nas od sprzedajnej wladzy?
?/ (2022.01.05)

info

9  
  2
@Dulcynea - Jasne że lubimy! Trzeba mieć w co klepnąć a nie chude wieszaki strach dotknąć.
(2022.01.05)
@Dulcynea - Może jaśniej? Czy coś bardziej pikantnego?
(2022.01.05)
Pytam tak po prostu
Dulcynea (2022.01.05)
Czy takie kobiety mogą się jeszcze podobać ? Naturalne i nie chude ale nie otyłe.
Dulcynea (2022.01.05)
jeśli to ma być atrakcyjna działka, to pomyślcie jak atrakcyjne mogłyby być na Terkawce, ale niestety Wróblewski na polecenie Olsztyna blokuje rozwój miasta i wymyśla jakieś marne alibi w postaci rzekomej przeszkody dla awionetek
Upadły Harley (2022.01.05)