A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja chcę auchana i leroya oraz zagranicznych inwestorów typu magazyny zakłady produkcyjne żeby ludzie mogli poodchodzić od lokalnych złodziei pseudobiznenów.
No to teraz prawdziwa weryfikacja: rynkowa czy to "grunt na medal"i ile są warte tego typu ordery.
Przecież sami wybraliście takich radnych i prezydenta wiec morda i siedzieć cicho teraz
Daję złotówkę + vat
A nie ma chetnego zeby cale miasto kupil i uwolnil nas od sprzedajnej wladzy?
@Dulcynea - Jasne że lubimy! Trzeba mieć w co klepnąć a nie chude wieszaki strach dotknąć.
@Dulcynea - Może jaśniej? Czy coś bardziej pikantnego?
Pytam tak po prostu
Czy takie kobiety mogą się jeszcze podobać ? Naturalne i nie chude ale nie otyłe.
jeśli to ma być atrakcyjna działka, to pomyślcie jak atrakcyjne mogłyby być na Terkawce, ale niestety Wróblewski na polecenie Olsztyna blokuje rozwój miasta i wymyśla jakieś marne alibi w postaci rzekomej przeszkody dla awionetek