Wybrany wątek opinii

Niedlugo caly elblag sprzedadza :)
Paribas (2022.01.05)
@Paribas - I dobrze. Bo jak coś jest wspólne, to jest niczyje i nikt o to nie dba. A jak jest konkretny właściciel, to chociaż pilnuje porządku. I jeszcze do kasy miejskiej podatek odprowadza.
mm263 (2022.01.06)
Powrót do komentarzy