UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Paribas - I dobrze. Bo jak coś jest wspólne, to jest niczyje i nikt o to nie dba. A jak jest konkretny właściciel, to chociaż pilnuje porządku. I jeszcze do kasy miejskiej podatek odprowadza.

mm263

Anuluj