UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Paribas - I dobrze. Bo jak coś jest wspólne, to jest niczyje i nikt o to nie dba. A jak jest konkretny właściciel, to chociaż pilnuje porządku. I jeszcze do kasy miejskiej podatek odprowadza.
mm263
@Paribas - I dobrze. Bo jak coś jest wspólne, to jest niczyje i nikt o to nie dba. A jak jest konkretny właściciel, to chociaż pilnuje porządku. I jeszcze do kasy miejskiej podatek odprowadza.
mm263