UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Potwierdzam. Moja teściowa miała sklep z chemią, wtedy w Elblągu biedronek było bardzo mało, kilka, no i była Hypernova. To jej klienci, z okolic Grunwaldzkiej, GRUNWALDZKIEJ! jechali do Ogrodów bo był w promocji proszek tańszy o 2-3 zł! Tłuc się całe miasto po proszek w worku, potem z nim wracać i nieść 3-4 kg, żeby na końcu zajść do teściowej sklepu i pochwalić się zakupem tańszym o 2-3 zł. Ludzie to ......

Ploterek