UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Święte słowa. Mnie jakoś te podwyżki zbytnio nie obchodzą, bo mimo że nie zarabiam dużo, to udało mi się ograniczyć swoje potrzeby, które i tak nie były szczególnie wielkie. Od paru lat zamiast kupować kolejne ubranie tylko dlatego, bo jest ładne i tanie, kupuję lepszą, zdrową żywność. Zdecydowanie czuję się dzięki temu lepiej i jestem bardziej szczęśliwa niż mając tę 10 parę spodni; )Polecam gorąco zmianę konsumpcyjnego stylu życia na zdrowy, bo to coś wspaniałego czuć się tak dobrze. Przy okazji dajemy zarabiać Polakom, kupując zdrową żywność, a nie każemy pracować Chińczykom w warunkach urągających godności człowieka.

Wszystkiego dobrego!