UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pod przykrywką covida chcą celowo doprowadzić do bezrobocia, hiperinflacji, przerwanych łańcuchów dostaw i krachu. Polecam zobaczyc na YT: "RE:SET 3 BaldTV"albo inne odcinki na kanale BaldTV np. o likwidacji gotówki na rzecz cyfrowego CBDC albo o celowym ograniczaniu produkcji żywności. Pięknie pokazany również kontekst obecnej pandemii: youtube com/watch?v=RNi0DHqNPJc

Bald

Anuluj