UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po kilku latach w UK wróciłem do kraju. Na ulicach ludzie nie mają twarzy tylko zasępione mordy(to nie obraza tylko stwierdzenie faktu). Jak dowiedziałem się że łudzie pracują miesiąc za 2100 to zrozumiałem dlaczego. Dlatego w tym mieście po 20 tylko policja i taksówki jeżdżą i nawet na starówce pustki. Bieda i marazm. Tragicznie to miasto wygląda z dystansu. I pomyśleć że w latach 90tych w Elblągu było najwięcej
Smutny obraz miasta