UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I pomyśleć że w Elblągu jeszcze w latach 90tych było najwiecej domów uciech w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Co poszło nie tak ?

Smutny obraz miasta

Anuluj