UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I pomyśleć że w Elblągu jeszcze w latach 90tych było najwiecej domów uciech w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Co poszło nie tak ?
Smutny obraz miasta
I pomyśleć że w Elblągu jeszcze w latach 90tych było najwiecej domów uciech w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Co poszło nie tak ?
Smutny obraz miasta