UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Marcin40 - Oczywiście ja nie mówię że to idealne rozwiązanie i na pewno nie bronię wróbla ale sam widzisz że ci co tu piszą te bzdury nie mają pojęcia o biznesie, tacy jak toważysz kOLIŃSKI myślą że prezydent ma sejf z miliardami i sobie zarządza, nie maję pojęcia ile kosztuje utrzymanie jakiegokolwiek lokalu, jestem przekonany że gdyby taki towarzysz K. albo inny malkontent od tych komentarzy nagle wygrał 2mln. w totka to już po roku byłby bankrutem z długami.

Luc.