UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niszczlewactwo - koliński ma frustracje, jego wierchuszka po 150 tysi przytuliła w premiach, a on dalej w NGOsie na lichej pensyjce. .. co łaska od darczyńców
@Niszczlewactwo - koliński ma frustracje, jego wierchuszka po 150 tysi przytuliła w premiach, a on dalej w NGOsie na lichej pensyjce. .. co łaska od darczyńców