UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Niszczlewactwo - koliński ma frustracje, jego wierchuszka po 150 tysi przytuliła w premiach, a on dalej w NGOsie na lichej pensyjce. .. co łaska od darczyńców


Anuluj