UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam Po pierwsze ktos zaprojektowal most unijny dostosowany ale do ruchu z lat 80tych !!. Dlaczego projekt przeszled przez tyle rak i nikt nie pomyslal o dwoch pasach w 2 kierunki i o ruchu dla pieszych/rowerow. Przeciez to jest wlotowka do E-g. Jesli nie bylo stac to lepiej dozbierac i wybudowac za rok cos przyszlosciowego. Przeciez tak ma wygladac rozwoj jak w innych miastach jest. I jeszcze chialem dodac RONDA prosze panstwa. Wspaniale i plynnie sie jezdzi po drogach gdzie sa ronda i nie bac sie ze linia tramwajowa bedzie przechodzic przez rondo, kierowcy dadza sobie swietnie rade. . Prosze spojrzec tylko na skrzyzowanie z swiatlami ul. Wegrowska/Biedronka - Carefour wyjazd z parkingu. Niby swiatla niby rondo (a ludzie glupieja)niby znaki jak nie ma sygnalizacji, Ile jeszcze osob tam zginie zanim Zarzad Miasta zdecyduje o rondzie. Niestety ale to jest poprost BABOL. .. Beda usciski oklaski ale dlaczego mamy tyle czekac. Prawie za kazdym razem widze tu konsternacje szczegolnie kierowce z innej miejscowosci albo leci taki beztrosko i trzeba uciekac. O rondo tez sie prosi na Ogolnej wyjazd z osiedli Kalenkiewicza - Szarych Szeregow (dwa pasy lacza sie w jeden, podwojne przejscia dla pieszych itp). Tam kierowcy wskakuja bo nie ma jak sie wlaczyc do ruch, uciekaja, zaraz na pasach piesi/dzieci MASAKRA. Zawsze i wszedzie bezpieczenistwo jest pierwszym miejscu. Urodzilem sie i mieszkam w Elblagu, Tu jest moje miejsce. Pozdrawiam

GETupElblag