UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg powinien mieć porządny wjazd do miasta, drogę dwupasmową przez Kazimierzowo, trasę Unii Europejskiej (potrzebny drugi most), dwupasmową ul. Brzeską i Piłsudskiego, itd
Elbląg powinien mieć porządny wjazd do miasta, drogę dwupasmową przez Kazimierzowo, trasę Unii Europejskiej (potrzebny drugi most), dwupasmową ul. Brzeską i Piłsudskiego, itd