UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg powinien mieć porządny wjazd do miasta, drogę dwupasmową przez Kazimierzowo, trasę Unii Europejskiej (potrzebny drugi most), dwupasmową ul. Brzeską i Piłsudskiego, itd


Anuluj