UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prosimy Was NIE róbcie nam już żadnych mostów, tyle czekaliśmy, to poczekamy jeszcze trochę, do emeryturę TAK blisko, zostawcie to, wirzę w to, że po Was przyjdzie ktoś kto poradzi sobie I z kostką I basenem I z mostami.
Mostowski