UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prosimy Was NIE róbcie nam już żadnych mostów, tyle czekaliśmy, to poczekamy jeszcze trochę, do emeryturę TAK blisko, zostawcie to, wirzę w to, że po Was przyjdzie ktoś kto poradzi sobie I z kostką I basenem I z mostami.

Mostowski

Anuluj