UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszcie się że rządzi PiS bo gdyby rządzili P O i PSL i SLD to byśmy po śmietnikach chodzili. Zapomnieliscie co nam zgotowali, tyranie do końca życie, podwyżki 5 zl dla emerytów. A podwyżki na wszystko były jeszcze większą.