UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cieszcie się że rządzi PiS bo gdyby rządzili P O i PSL i SLD to byśmy po śmietnikach chodzili. Zapomnieliscie co nam zgotowali, tyranie do końca życie, podwyżki 5 zl dla emerytów. A podwyżki na wszystko były jeszcze większą.