A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak chce je walczyć z inflacja? Obliczając podatki, ceny żeby ludzie mogli więcej kupować i dalej inflacja ma rosnąć? Krzyczą że PiS rozdaje pieniądze a reszta nie lepsza, myślicie że budżet jest z gumy? W sklepach ludzi mnóstwo, galeriach, auta tankują paliwo jak tankowaly.
Koliński ty nie masz nic do roboty-może zobacz czy cię nie ma w drugim pokoju albo łazience-pozwól klawiaturze odpocząć-na pewno ciebie nie lubi
Teraz czekamy na lans PO, bo w koncu kto utorowal PIS droge do władzy??
Ja głosuje na panią długowłosą brunetkę nawet jak mi podniesie podatki!
Koliński-stań przed lustrem i powiedz:głupiś
Szlag mnie trafia, jak widzę tych wszystkich nierobów czy to z prawa, czy to z lewa.
U E blokuje obniżenie watu i akcyzy. Kto by nie rządził w Polsce to musiałby unijne przepisy egzekwować.
Zabronić istnienia PIS, zdelegalizować, przestać płacić (spółki skarbu państwa), odciąć kościół od dotacji państwowych. Zlikwidować biurokrację rządową i państwową (jest internet). Karać wszystkich polityków za przekręty - część sposobu na zmniejszenie inflacji.