Wybrany wątek opinii
Cieszcie się że rządzi PiS bo gdyby rządzili P O i PSL i SLD to byśmy po śmietnikach chodzili. Zapomnieliscie co nam zgotowali, tyranie do końca życie, podwyżki 5 zl dla emerytów. A podwyżki na wszystko były jeszcze większą.
Do moderacji
Odpowiedz
13
10
Cieszył bym się, gdyby PIS rządził. PiS tylko próbuje rządzić, a to różnica.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Np - Ale przynajmniej próbuje. Za PO rządził Berlin. Mam nadzieję, że PIS wreszcie poznał się na unijnych lewakach i klamcach.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0