Wybrany wątek opinii

Cieszcie się że rządzi PiS bo gdyby rządzili P O i PSL i SLD to byśmy po śmietnikach chodzili. Zapomnieliscie co nam zgotowali, tyranie do końca życie, podwyżki 5 zl dla emerytów. A podwyżki na wszystko były jeszcze większą.
(2021.12.21)
Cieszył bym się, gdyby PIS rządził. PiS tylko próbuje rządzić, a to różnica.
­­­­­­Np (2021.12.21)
@­­­­­­Np - Ale przynajmniej próbuje. Za PO rządził Berlin. Mam nadzieję, że PIS wreszcie poznał się na unijnych lewakach i klamcach.
W1T1 (2021.12.24)
Powrót do komentarzy