UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szlag mnie trafia, jak widzę tych wszystkich nierobów czy to z prawa, czy to z lewa.
Już niedługo wieś Elbląg
Szlag mnie trafia, jak widzę tych wszystkich nierobów czy to z prawa, czy to z lewa.
Już niedługo wieś Elbląg