Wybrany wątek opinii

No coz kazdy pomysl jest dobry nawet lewicy tylko nowej lewicy bez Czarzastego i spółki, bo z nimi nic juz nie wskóracie, postawa jego i reszty dziadków leśnych odstrasza
(2021.12.21)
Zaprawdę POwiadam Wam, że bez Czarzastego i spółki nie ma lewicy - zostają tylko libki przebierające nóżkami do skoku na miejsca na listach Platformy:)[A Wy co? Dalej chrupiące pieczywo wieloziarniste w mikrokawalerce? Krucha bagietka paryska na zakwasie w wynajętym pokoju? Świeżutki cebularz w Kapsuła Hotel? Aromatyczna bruschetta w deweloperskim schowku na miotły? Bio-bajgiel w Waszym własnym pokoju dziecięcym u rodziców? A może tosty z kredytem mieszkaniowym na 20 lat? Nawet mi Was nie żal; ] #SocRev #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński (2021.12.21)
@RobertKoliński - nie, tylko ty tak sie odzyw(i)asz
(2021.12.21)
@RobertKoliński - A bez ciebie zostanie w końcu normalny portal gdzie spokojnie będzie można przeczytać coś ciekawego podyskutować w spokojnej atmosferze beż tego całego lewackiego bełkotu który Ty tu prezentujesz od rana do wieczora człowieku czerwony bez życiowych perspektyw
Niszczlewactwo (2021.12.21)
@RobertKoliński - Żebyś po rodzicach mieszkania nie odziedziczył to byś dziś spał pod drzwiami na wycieraczce tej mikrokawalerki albo u brata Alberta bo kredytu na mieszkanie byś nie dostał z prostego powodu brak stałego dochodu. Bo przecież wy towarzysze nauczeniu dostawać wszystko za darmo mieszkanie 60 m albo więcej za free najlepiej żeby jeszcze urząd Miasta urządził wyremontował i oczywiście opłacał. A pazerni kapitaliści właściciele sklepów towar dawali za darmo restoratorzy po kilka browarów dziennie też za free bo przecież komuniści muszą też się napić
Niszczlewactwo (2021.12.21)
@RobertKoliński - Marzy Ci się taki "nowy okres jak pp 1945"żeby komunistów w lektykach nosili aby zabrać ludziom dorebek ich życia ich i wielu pokoleń przez lata wasza czerwona elita opływała by w zrabowanym luksusie a reszta znowu by tyrała na utrzymanie tego wszystkiego jak nie to Sybir. Ty oczywiście jako pierwszy cieszył byś się przywilejami jako najbardziej pokrzywdzony przez kapitaluchów. Teraz udajesz zatroskanego losem robotników ale będąc u władzy kazałbyś strzelać do opornych ze strachu że utracisz przywileje.
Niszczlewactwo (2021.12.21)
Powrót do komentarzy