UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koliński ty nie masz nic do roboty-może zobacz czy cię nie ma w drugim pokoju albo łazience-pozwól klawiaturze odpocząć-na pewno ciebie nie lubi
Koliński ty nie masz nic do roboty-może zobacz czy cię nie ma w drugim pokoju albo łazience-pozwól klawiaturze odpocząć-na pewno ciebie nie lubi