28
17.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@marzenie r - Nie trać nadziei, może za kilkadziesiąt lat Twoje marzenie się spełni. Trzymam kciuki.
Renek (2021.12.17)
Zjazd na drogę ekspresową jest regulowane rozporządzeniem i nie może być częściej niż co 3km.
Maciejmaciej (2021.12.17)
@!?! - tak - zdecydowanie - przejazd na Lotniczej jest stanowczo za długo zamknięty - skandal - natentychmiast otworzyć
łobuzy (2021.12.17)
Nowoczesna szuflandia będzie.
Ewellina (2021.12.17)

info

1  
  0
Zdecydowanie na plus fakt, że osiedle nie będzie grodzone. Projekt z usługami również trafiony, bo brakuje ich na Zatorzu.
gwerk (2021.12.18)

info

2  
  1
@marzenie r - A pochwał się gdzie mieszkasz? Czego się dorobiłeś i jaki miałeś start w życiu ? I nie odbieraj innym radości z tego co sami osiągneli.
Ewellinaa (2021.12.19)
Słaba lokalizacjia, jak ceny nie beda przystepne to sie nie sprzeda.
HvK (2021.12.20)

info

1  
  0
@!?! - Za dopłatą nie chcę mieszkać w tej dzielnicy i w towarzystwie tych wieżowców. To miejsce dla mnie, to wizytówka slamsów. I długo tak jeszcze pozostanie, bo jak mówią, jaki ojciec taki syn, jaka matka taka córka. W tym miejscu powinna mieć siedzibę policja z całym zapleczem.
Detail fotel (2021.12.20)