UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@marzenie r - Nie trać nadziei, może za kilkadziesiąt lat Twoje marzenie się spełni. Trzymam kciuki.
Renek
@marzenie r - Nie trać nadziei, może za kilkadziesiąt lat Twoje marzenie się spełni. Trzymam kciuki.
Renek