Wybrany wątek opinii

Wszystko super, ale dlaczego teren zielony osiedla ma być nieogrodzony skoro płacą za niego tylko mieszkańcy tych nowych domów, Druga uwaga to skoro Zatorze tak się zmienia i zabudowuje konieczne staje się polaczenie zjazdem z Malborskiej z Siódemką. I to już temat dla Prezydenta Wróblewskiego do realizacji.
(2021.12.17)
Zjazd na drogę ekspresową jest regulowane rozporządzeniem i nie może być częściej niż co 3km.
Maciejmaciej (2021.12.17)
Powrót do komentarzy