A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@PO_BRAWO - Nie nazywaj nowaczyka prezydentem bo to zniewaga dla urzędu była. nowaczyk celowo z małej litery.
Patrząc na caloksztalt, teraz żal nie nie ma,
To co na zdjęciu żywo przypomina mi krajobraz ruskiego osiedla w Królewcu. Brakuje tylko osiedlowego kiosku z dużym wyborem piw i zakąski w postaci cienkich parówek na ciepło. Tam był.
a pisał to żyjący z państwowej kasy !!!
A pisał to pacjent żyjący z państwowej kasy (może teraz nie ocenzurujecie txtu)
Znowu budowa, która trwa wieki. Już 2 lata budują blok przy przedszkolu. Idzie jak po grudzie. Cały czas bałagan. Nie mozna przejechać, bo drogę blokują koparki i inne sprzety budowlane. A kiedyś było tak spokojnie.
Nie znasz człowieka, a piszesz takie bzdury. Skąd możesz wiedzieć kto to napisał? Takie komentarze to nowotwór dla oczu.
A ja z moim pieskiem gdzie będę chodziła?
@Totylkoja - Do łóżka na trawniku trochę wstyd
Głodnemu zawsze chleb na myśli? Mam rację?