28
17.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@PO_BRAWO - Nie nazywaj nowaczyka prezydentem bo to zniewaga dla urzędu była. nowaczyk celowo z małej litery.
(2021.12.17)
Patrząc na caloksztalt, teraz żal nie nie ma,
(2021.12.17)
To co na zdjęciu żywo przypomina mi krajobraz ruskiego osiedla w Królewcu. Brakuje tylko osiedlowego kiosku z dużym wyborem piw i zakąski w postaci cienkich parówek na ciepło. Tam był.
(2021.12.17)

info

6  
  5
a pisał to żyjący z państwowej kasy !!!
(2021.12.17)
A pisał to pacjent żyjący z państwowej kasy (może teraz nie ocenzurujecie txtu)
(2021.12.17)
Znowu budowa, która trwa wieki. Już 2 lata budują blok przy przedszkolu. Idzie jak po grudzie. Cały czas bałagan. Nie mozna przejechać, bo drogę blokują koparki i inne sprzety budowlane. A kiedyś było tak spokojnie.
(2021.12.17)

info

5  
  2
Nie znasz człowieka, a piszesz takie bzdury. Skąd możesz wiedzieć kto to napisał? Takie komentarze to nowotwór dla oczu.
(2021.12.17)
A ja z moim pieskiem gdzie będę chodziła?
Totylkoja (2021.12.17)
@Totylkoja - Do łóżka na trawniku trochę wstyd
(2021.12.17)
Głodnemu zawsze chleb na myśli? Mam rację?
Totylkoja (2021.12.17)