UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@!?! - Za dopłatą nie chcę mieszkać w tej dzielnicy i w towarzystwie tych wieżowców. To miejsce dla mnie, to wizytówka slamsów. I długo tak jeszcze pozostanie, bo jak mówią, jaki ojciec taki syn, jaka matka taka córka. W tym miejscu powinna mieć siedzibę policja z całym zapleczem.
Detail fotel