UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@!?! - Za dopłatą nie chcę mieszkać w tej dzielnicy i w towarzystwie tych wieżowców. To miejsce dla mnie, to wizytówka slamsów. I długo tak jeszcze pozostanie, bo jak mówią, jaki ojciec taki syn, jaka matka taka córka. W tym miejscu powinna mieć siedzibę policja z całym zapleczem.
Detail fotel