Wybrany wątek opinii

moje marzenie senne, zamieszkać w blokowisku ma Malborskiej w apartamencie 28 M2 w kredycie na 40 lat, może się kiedyś spełni, oby doznać tej radości kiedyś i tak przeżyć życie na bogato, a gdyby jeszcze na parkingu pod balkonem stał Passat TDI 18 letni z przebiegiem 89 tys km to byłbym w niebie
marzenie r (2021.12.17)
@marzenie r - Nie trać nadziei, może za kilkadziesiąt lat Twoje marzenie się spełni. Trzymam kciuki.
Renek (2021.12.17)
@marzenie r - A pochwał się gdzie mieszkasz? Czego się dorobiłeś i jaki miałeś start w życiu ? I nie odbieraj innym radości z tego co sami osiągneli.
Ewellinaa (2021.12.19)
Powrót do komentarzy