A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Khka - Nie trafiłeś, bo w kościele Brata Alberta nie ma dzwonów. ; )
@Poinformowany - Od kiedy miasto ma prawo pierwokupu na zabudowane działki?
A jaki deweloper ma budować bloki i jakie na byłym parkingu przy Fromborskiej/Legionów. Maja być oprócz aldiego i cisza
@mm263 - To może ty przestań szczekać. .. miasto mogło wykupić działkę ale jednak wolało ja oddać warszawiakom i tyle. ..
Drogi Portelu. A może warto by było napisać kilka słów, że prezes zarządu SPV EG2 jest również prezesem kilku spółek związanych z Robertem Lewandowskim. Taka ciekawostka
Może jak tam ktoś się pobuduje, to wreszcie skończy się melina i wysypisko śmieci przy alei łączącej Legionów z Częstochowską. Chodnik wyremontowali, ale patologia dalej tam brudzi. Taka śliczna aleja drzew, a strach chodzić, bo ciągle slalom między pobitymi butelkami
Mocno związany z interesami Lewandowskich
Tylko skąd wziąć 200 tysięcy ludzi? Z Elbląga raczej młodzi uciekają bo nadal nie ma perspektyw, katorżnicza praca za psi grosz. Jeśli wyjadą Ukraińcy to nie wiem czy 80 tysięcy ludzi zostanie, wątpię. Ładne miasto ale życie na bardzo niskim poziomie nadal. Wielkie obozy pracy czyli potężna fabryka drzwi i fabryka mebli rodziny W. , plus kilka mniejszych.
Umiem czytać?