Wybrany wątek opinii
Serce rośnie!!!! Elbląg 200 tys mieszkańców!!! Ściągajcie duże firmy do Elbląga! Odebrać przywileje Olsztynowi!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
57
14
Tylko skąd wziąć 200 tysięcy ludzi? Z Elbląga raczej młodzi uciekają bo nadal nie ma perspektyw, katorżnicza praca za psi grosz. Jeśli wyjadą Ukraińcy to nie wiem czy 80 tysięcy ludzi zostanie, wątpię. Ładne miasto ale życie na bardzo niskim poziomie nadal. Wielkie obozy pracy czyli potężna fabryka drzwi i fabryka mebli rodziny W. , plus kilka mniejszych.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Elblag 115tys. mieszkancow a za lat 20 ponizej 100
Do moderacji
Odpowiedz
0
1