Wybrany wątek opinii

Serce rośnie!!!! Elbląg 200 tys mieszkańców!!! Ściągajcie duże firmy do Elbląga! Odebrać przywileje Olsztynowi!!!!!
(2021.12.15)
Tylko skąd wziąć 200 tysięcy ludzi? Z Elbląga raczej młodzi uciekają bo nadal nie ma perspektyw, katorżnicza praca za psi grosz. Jeśli wyjadą Ukraińcy to nie wiem czy 80 tysięcy ludzi zostanie, wątpię. Ładne miasto ale życie na bardzo niskim poziomie nadal. Wielkie obozy pracy czyli potężna fabryka drzwi i fabryka mebli rodziny W. , plus kilka mniejszych.
Robotnik na emigracji (2021.12.16)
Elblag 115tys. mieszkancow a za lat 20 ponizej 100
GUS (2021.12.16)
Powrót do komentarzy