Wybrany wątek opinii

Działka atrakcyjna - prywatna, tranzakcja kupna sprzedaży odbyła się w tym roku, tak że urząd wiedział co się święci i odpuścił ją warszawiakom, mimo, że miasto mogło skorzystać z prawa pierwokupu, ale co tam. .. .ratusz jak na razie umie tylko działki sprzedawać, od myślenia w przyszłość są Marsjanie. Gdyby mieli rozum to oni mogliby zarobić, czyli miasto, a tak warszawiaki wykorzystują nasz potencjał, tak jak z Terkawką Dlaczego czas tak wolno płynie a oni tyle dòbr miejskich wyprzedają, Trzeba pilnować i patrzeć im na ręce, by przekopu i portu w Elblągu nie opędzlowali bo chodzą słuchy źe Olsztyn chce założyć swoją filię
Poinformowany (2021.12.15)
@Poinformowany - Od kiedy miasto ma prawo pierwokupu na zabudowane działki?
? (2021.12.15)
Powrót do komentarzy