Wybrany wątek opinii
Czyli ratowanie budżetu miasta z wysprzedaży gruntów. Gospodarka Rabunkowa tylko to potrafi Wróblewski.
Do moderacji
Odpowiedz
22
42
Wróblewski jest bardzo dobrym gospodarzem miasta, a ten teren pod budowę był prywatną własnością, więc o co chodzi?Panie prezydencie- ma Pan mój głos na następną kadencję, tak trzymać.
Do moderacji
Odpowiedz
21
59
Tak dobrym to ilu ludzi osiedliło się w mieście by się rozwijało ? Jak wiele jest tanich mieszkań o wysokim standardzie w Elblągu ? Jaka jest wysoka średnia pensja na stanowiskach robotniczych by przyciągać potencjalnych fachowców i nowych mieszkańców ? Odpowiedzi na te pytania dadzą podsumowanie działań Wróblewskiego. KONKRETY a nie jakieś bzdety !!!
Do moderacji
Odpowiedz
18
13
Przeczytałeś artykuł?Ta działka nie była własnością miasta. Odważysz się odszczekać pomówienie?
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@mm263 - Podaj swój adres to odważę się przyjechać i odszczekać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@mm263 - To może ty przestań szczekać. .. miasto mogło wykupić działkę ale jednak wolało ja oddać warszawiakom i tyle. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Umiem czytać?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
"jak informuje Łukasz Mierzejewski, nie była wcześniej własnością miasta"
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
A jak dużo jest tanich mercedesów w pakiecie premiom - to skandal ! I co Panie Wróblewski ? Do konkretów a nie same bzdety 😂
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Czy Ty człowieku potrafisz czytać? Przecież wyraźnie napisano, że działka nie była własnścią miasta. W jakim więc celu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Człowieku zastanów się co wypisujesz. Jak można sprzedać komuś coś, co nie jest naszą własnością. Sprzedaje się temu kto więcej płaci.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0