Wybrany wątek opinii

Czyli ratowanie budżetu miasta z wysprzedaży gruntów. Gospodarka Rabunkowa tylko to potrafi Wróblewski.
(2021.12.15)
Wróblewski jest bardzo dobrym gospodarzem miasta, a ten teren pod budowę był prywatną własnością, więc o co chodzi?Panie prezydencie- ma Pan mój głos na następną kadencję, tak trzymać.
(2021.12.15)
Tak dobrym to ilu ludzi osiedliło się w mieście by się rozwijało ? Jak wiele jest tanich mieszkań o wysokim standardzie w Elblągu ? Jaka jest wysoka średnia pensja na stanowiskach robotniczych by przyciągać potencjalnych fachowców i nowych mieszkańców ? Odpowiedzi na te pytania dadzą podsumowanie działań Wróblewskiego. KONKRETY a nie jakieś bzdety !!!
(2021.12.15)
Przeczytałeś artykuł?Ta działka nie była własnością miasta. Odważysz się odszczekać pomówienie?
mm263 (2021.12.15)
@mm263 - Podaj swój adres to odważę się przyjechać i odszczekać.
(2021.12.15)
@mm263 - To może ty przestań szczekać. .. miasto mogło wykupić działkę ale jednak wolało ja oddać warszawiakom i tyle. ..
(2021.12.16)
Umiem czytać?
(2021.12.16)
"jak informuje Łukasz Mierzejewski, nie była wcześniej własnością miasta"
androsyl (2021.12.16)
A jak dużo jest tanich mercedesów w pakiecie premiom - to skandal ! I co Panie Wróblewski ? Do konkretów a nie same bzdety 😂
Pogodny (2021.12.16)
Czy Ty człowieku potrafisz czytać? Przecież wyraźnie napisano, że działka nie była własnścią miasta. W jakim więc celu
(2023.01.19)
Człowieku zastanów się co wypisujesz. Jak można sprzedać komuś coś, co nie jest naszą własnością. Sprzedaje się temu kto więcej płaci.
(2023.01.19)
Powrót do komentarzy