UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Może jak tam ktoś się pobuduje, to wreszcie skończy się melina i wysypisko śmieci przy alei łączącej Legionów z Częstochowską. Chodnik wyremontowali, ale patologia dalej tam brudzi. Taka śliczna aleja drzew, a strach chodzić, bo ciągle slalom między pobitymi butelkami