UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jaki deweloper ma budować bloki i jakie na byłym parkingu przy Fromborskiej/Legionów. Maja być oprócz aldiego i cisza
A jaki deweloper ma budować bloki i jakie na byłym parkingu przy Fromborskiej/Legionów. Maja być oprócz aldiego i cisza