UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko skąd wziąć 200 tysięcy ludzi? Z Elbląga raczej młodzi uciekają bo nadal nie ma perspektyw, katorżnicza praca za psi grosz. Jeśli wyjadą Ukraińcy to nie wiem czy 80 tysięcy ludzi zostanie, wątpię. Ładne miasto ale życie na bardzo niskim poziomie nadal. Wielkie obozy pracy czyli potężna fabryka drzwi i fabryka mebli rodziny W. , plus kilka mniejszych.

Robotnik na emigracji