A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W tej grupie plemiennej powinni zasiadać i zarządzać finansami ludzie inteligentni, mlodsi, ludzie z wiedzą ekonomiczną, menadżerską, a nie od lat wleką i dukają ci sami, czasem nie wiedząc co mówią, swiat nie stoi w miejscu tylko idzie do przodu, tu do usra. .. .ej śmierci bedą kaleczyć rzecxywistosc, zmiany to juz rozsądek
Na wybory i tak wybierzesz tego samego co zawsze.
Bardzo dobrze! Bo i tak nic z tym nie zrobisz tylko dalej będziesz pisać komentarze
Przeciez skads trzeba wziac na wyplaty podniesionych ostatnio diet. Podnosza podatki zebysmy utrzymywali tych nierobow.
@RobertKoliński - A czy Ty sam nie jesteś pazerny na ciepłą posadkę gdzie kolwiek? Bardzo się udzielasz masz parcie na szkło myślisz że widząc wszędzie korupcję spisek dojdziesz gdzieś skoro masz na to dowody zacznij działać a nie tylko tu ujadasz
Szykujmy się na konkretny kryzys bracia i siostry - kto o tym jeszcze nie wie/nie widzi, że jest już w n-tej fazie, to współczujemy, ale rzeczywiście fajnie by było się nieco przygotować, by oszczędzić sobie choć trochę dramatów. .. zrywanie łańcuchów dostaw = sztucznie wywołany kryzys energetyczny = tu już idzie spirala = amoniak, nawozy = pada rolnictwo = kryzys żywnościowy itd. .. to już się dzieje intensywnie od 2 lat na naszych oczach. .. - trzeba robić to, co ci korporacyjni n@zi-komuniści organizujący m. in. tą plan-demię. .. tylko, że oni już wcześniej poinwestowali w big-pharmę, szczepionkowy biznes, jeszcze trochę ostały się surowce, krypto, metale szlachetne. .. ale bańki już rosną grubo - jedno jest pewne - jeśli skorumpowane media i politycy dalej będą grzać tą PLAN-demią. .. to niebawem będziemy znowu "milionerami", nie mając nic (jak głosi zresztą program Agendy 2030 / WEF). .. a tu dla rozrywki - możecie zerknąć w lusterko i zobaczyć planowaną nam przyszłość - wolnemedia. net/szach-mat-dla-ludzkosci
Tarcza AntyCovidowa, Tarcza Antyinflacyjna, kto za to wszystko zapłaci suwerenie ?
@koliński - ta niby-lewica to jakiś ultra-dziwny twór. .. może wytłumacz, jak to jest, że tzw. Lewica (ciekawe, co by zrobiło wówczas "Razem")protestowała ramię w ramię przeciw spędom grubych ryb WEF (World Economic Forum)- także pamiętny w Warszawie (także trochę ziomków stąd dzielnie tam protestowało). .. a dzisiaj takie Razem, jak i inne para-lewackie twory są wyznawcami m. in. kLAUSA sCHWABa - założyciela WEF, czołowego wyznawcę totalitaryzmu !? - czy coś wam siadło grubo na dekiel ?? i to tak kilka razy ?? i dlaczego slogany z Twitterów głównych "kapitalistów"(i totalitarystów zarazem)można po czasie znaleźć w waszych "programach wyborczych"itp. propagandzie. .. może jakiś mądrzejszy działacz tzw. Lewicy może to wyjaśnić. .. za głupi na to chyba jestem; ). .. a może ktoś z Lewicy PO-PiS to wyjaśni? od tow. kolińskiego chyba trudno uzyskać jakiś wywód poparty choć podstawową logiką (?)
@PiesekLeszek - Prawdziwy z ciebie piesek hauhauhau