UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szykujmy się na konkretny kryzys bracia i siostry - kto o tym jeszcze nie wie/nie widzi, że jest już w n-tej fazie, to współczujemy, ale rzeczywiście fajnie by było się nieco przygotować, by oszczędzić sobie choć trochę dramatów. .. zrywanie łańcuchów dostaw = sztucznie wywołany kryzys energetyczny = tu już idzie spirala = amoniak, nawozy = pada rolnictwo = kryzys żywnościowy itd. .. to już się dzieje intensywnie od 2 lat na naszych oczach. .. - trzeba robić to, co ci korporacyjni n@zi-komuniści organizujący m. in. tą plan-demię. .. tylko, że oni już wcześniej poinwestowali w big-pharmę, szczepionkowy biznes, jeszcze trochę ostały się surowce, krypto, metale szlachetne. .. ale bańki już rosną grubo - jedno jest pewne - jeśli skorumpowane media i politycy dalej będą grzać tą PLAN-demią. .. to niebawem będziemy znowu "milionerami", nie mając nic (jak głosi zresztą program Agendy 2030 / WEF). .. a tu dla rozrywki - możecie zerknąć w lusterko i zobaczyć planowaną nam przyszłość - wolnemedia. net/szach-mat-dla-ludzkosci
Wiedźmin