UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@koliński - ta niby-lewica to jakiś ultra-dziwny twór. .. może wytłumacz, jak to jest, że tzw. Lewica (ciekawe, co by zrobiło wówczas "Razem")protestowała ramię w ramię przeciw spędom grubych ryb WEF (World Economic Forum)- także pamiętny w Warszawie (także trochę ziomków stąd dzielnie tam protestowało). .. a dzisiaj takie Razem, jak i inne para-lewackie twory są wyznawcami m. in. kLAUSA sCHWABa - założyciela WEF, czołowego wyznawcę totalitaryzmu !? - czy coś wam siadło grubo na dekiel ?? i to tak kilka razy ?? i dlaczego slogany z Twitterów głównych "kapitalistów"(i totalitarystów zarazem)można po czasie znaleźć w waszych "programach wyborczych"itp. propagandzie. .. może jakiś mądrzejszy działacz tzw. Lewicy może to wyjaśnić. .. za głupi na to chyba jestem; ). .. a może ktoś z Lewicy PO-PiS to wyjaśni? od tow. kolińskiego chyba trudno uzyskać jakiś wywód poparty choć podstawową logiką (?)

Pin0kio

Anuluj