Wybrany wątek opinii
Duda podpisał podwyżkę wódki i tytoniu. Sam sobie podwyższył pensje o 70%. To jest hipokryta i drań. Ojczyznę dojną doją na potęgę.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
I bardzo dobrze. Niech wezmie 100% podwyżki. Jestem za!
Do moderacji
Odpowiedz
3
12
@PiesekLeszek - Możesz być przeciw i tak mają to gdzieś. W rzeczywistości wezmą 200%.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Bardzo dobrze! Bo i tak nic z tym nie zrobisz tylko dalej będziesz pisać komentarze
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@PiesekLeszek - Prawdziwy z ciebie piesek hauhauhau
Do moderacji
Odpowiedz
2
1