Wybrany wątek opinii

Duda podpisał podwyżkę wódki i tytoniu. Sam sobie podwyższył pensje o 70%. To jest hipokryta i drań. Ojczyznę dojną doją na potęgę.
(2021.12.14)
I bardzo dobrze. Niech wezmie 100% podwyżki. Jestem za!
PiesekLeszek (2021.12.14)
@PiesekLeszek - Możesz być przeciw i tak mają to gdzieś. W rzeczywistości wezmą 200%.
(2021.12.14)
Bardzo dobrze! Bo i tak nic z tym nie zrobisz tylko dalej będziesz pisać komentarze
PiesekLeszek (2021.12.14)
@PiesekLeszek - Prawdziwy z ciebie piesek hauhauhau
(2021.12.15)
Powrót do komentarzy