Bardzo dobrze! Bo i tak nic z tym nie zrobisz tylko dalej będziesz pisać komentarzePiesekLeszek
Bardzo dobrze! Bo i tak nic z tym nie zrobisz tylko dalej będziesz pisać komentarze