UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja wiem, ja wiem - ja wiem, gdzie zniknęło np. ok. 2 mln złotych z podatku od rozpijania chłopów przez liberalnych pato-dziedziców w tym roku! POwiedzieć?:)[Tak na marginesie, to trzeba przyznać, że bardzo po gospodarsku rząd PiS wydziela środki na zmarnowanie lokalnym samorządom, a już zwłaszcza jednemu z samorządów najbardziej nieudolnych, czyli temu elbląskiemu. Zobaczcie, że na inwestycje niedobry rząd hajsy daje (z unijnych, bo z unijnych, ale daje:)- a że na bieżące wydatki naszem zaradnem inaczej ratuszowikom nie starcza, bo np. porozdawali pazernym kapitaluchom w obniżkach, zwolnieniach podatkowych czy prywaciarskich drogach do latyfundiów, no to już do kogo pretensje, że teraz nima? POmników wincyj budujta, to na pewno będzie; ] #SocRev #TaxTheRich 🚩

RobertKoliński

Anuluj