Wybrany wątek opinii
To masakra. Na chodnikach i trawnikach. Wzdłuż przedszkola 15 na Starowiejskiej jest taki wąski chodniczek, zawsze tam nas. ane. Tam nie ma obok nawet trawy. Dlaczego tam? Bo samochody zasłaniają i nikt się nie przyczepi? Wystarczyłoby przez jeden dzien w tygodniu na początek zamiast szukac źle zaparkowanych samochodów, przyjrzec się wlascicielom piesków, w koncu by się przyzwyczaili do sprzątania. No i może smietniki na kupy też by się przydaly w niektorych miejscach.
Do moderacji
Odpowiedz
62
4
Problem to jest śmietnik 1 na kilometr. .
Do moderacji
Odpowiedz
1
0