UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie z Elbląga są wyjątkowo niedobrzy. Aż chce się zacytować klasyk :” Podłość ludzka nie zna granic”.
Ewelinaaaaa
Ludzie z Elbląga są wyjątkowo niedobrzy. Aż chce się zacytować klasyk :” Podłość ludzka nie zna granic”.
Ewelinaaaaa