UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie z Elbląga są wyjątkowo niedobrzy. Aż chce się zacytować klasyk :” Podłość ludzka nie zna granic”.

Ewelinaaaaa

Anuluj