UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
500 osób dziennie umiera dzięki pis a temu psi stolec przeszkadza. Może to że mamy "ludzi"którzy systematycznie trują sąsiadów. Ilu ludzi rocznie umiera w Elblągu z powodu smrodu zwanego smogiem???
Taka sytuacja