UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

500 osób dziennie umiera dzięki pis a temu psi stolec przeszkadza. Może to że mamy "ludzi"którzy systematycznie trują sąsiadów. Ilu ludzi rocznie umiera w Elblągu z powodu smrodu zwanego smogiem???

Taka sytuacja

Anuluj