UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczera prawda. Mam labradora i zawsze chodzę z nim na smyczy i zbieram jego "Kupy"ale psy latające bez smyczy są bardzo dużym problemem. Mój labek został już 2 razy pogryziony bo nie wie co to agresja. A raz jak leciał do nas mieszaniec owczarka, którego defacto Pan trzymał tylko na sznurku i go kopnęłam to mnie tak wyzywał że skoda gadać. Tacy ludzie powinni byc karani za każdym razem może by się czegoś nauczyli.

Labek

Anuluj