Wybrany wątek opinii

500 osób dziennie umiera dzięki pis a temu psi stolec przeszkadza. Może to że mamy "ludzi"którzy systematycznie trują sąsiadów. Ilu ludzi rocznie umiera w Elblągu z powodu smrodu zwanego smogiem???
Taka sytuacja (2021.12.14)
@Taka sytuacja - psie kupy też śmierdzą.
(2021.12.15)
Powrót do komentarzy