Wybrany wątek opinii
500 osób dziennie umiera dzięki pis a temu psi stolec przeszkadza. Może to że mamy "ludzi"którzy systematycznie trują sąsiadów. Ilu ludzi rocznie umiera w Elblągu z powodu smrodu zwanego smogiem???
Do moderacji
Odpowiedz
20
101
@Taka sytuacja - psie kupy też śmierdzą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0