UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Żeby Polska była Polską - tak to prawda, zabrać Pisiorm i księdzom i komu dać ? aaaa no Pełowcom, PSLkowi i Lewactffuu wiadomo :D i będzie fajnie :D to się nazywa polaczkowa logika i mądrość etapu :D ja proponuję więźnia politycznego, świętego Sławeczka patrona tych co pieniążki u nich znaleźli i nie siedzą, na fachowca od parceli tych działek i budowania tych domów itd a może macie inne fajne demokratyczne propozycje ??
partia i super