UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzwne to pchac sie na waską Fromborska, likwidowac dzialki, a na przygotowanym miejscu na Modrzewinie pusto. Jak nie wiadomo o co chodzi to. .. Popieram powyższe i zachęcam Władze do szybszej zabudowy mieszkaniowej na Górnej Modrzewinie i jeszcze szybszym polaczeniu jej z ulicą Fromborską.