UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli decydenci na Ratuszu mieszkają w Elblągu, to doskonale wiedzą, że wiecej niż polowa lokali pod uslugi jest niewykorzystana, czyli stoi pusta pod wynajem lub na sprzedaż. Przygotowywanie kolejnych dzialek pod uslugi może więc swiadczyć o bezmyślności lub wrogiej olsztyńskiej robocie. Na Bielanach potrzebny jest tylko na pewno jeden przyzwoity sklep spozywczy.