UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzwne to pchac sie na waską Fromborska, likwidowac dzialki, a na przygotowanym miejscu na Modrzewinie pusto. Jak nie wiadomo o co chodzi to. .. Popieram powyższe i zachęcam Władze do szybszej zabudowy mieszkaniowej na Górnej Modrzewinie i jeszcze szybszym polaczeniu jej z ulicą Fromborską.