UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@W sedno - Typowa reakcja pisiora(ki)na z łamanie prawa przez ich przedstawicieli. Jak długo jeszcze będziemy doświadczać dwojakiej interpretacji prawa, przepisów, zarządzeń. .. Póki co prawo Kalego ma się dobrze. Pozdrawiam patrzących trzeźwo

cckk

Anuluj